La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1018 Culés

23

Może zabrzmi to dość absurdalnie, ale po latach kryzysu w LM, jestem zadowolony z tego, w jakim miejscu się znajdujemy i bez względu na to, czy awansujemy, to cieszę się. VeB!

2

@ArcziArtt a jeszcze do tego masz nowe auto ;) Nic tylko się cieszyć :)

0

@Bobo25 masz rację :) a Ty nie masz się z czego cieszyć? :) Ja mam do tego 2 małych dzieciaków w domu, i chyba z tego najbardziej się cieszę, aczkolwiek czasami tak potrafią dać w kość, że szok :D

0

@ArcziArtt ja mam 7letnią córkę i chyba wchodzi już w okres dojrzewania bo takie humorki już ma ostatnio...

1

@Bobo25 moja też ma 7 i chyba wiem co przechodzisz, bo mam to samo. Pytałem żony czy okres zaczyna się od 7 roku życia xD hahaha

1

@ArcziArtt ja w domu nawet boje się pytać o takie rzeczy...

1

@Bobo25 miejmy nadzieję, że to okres przejściowy :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?