- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1443 Culés
Gorące dyskusje
norbi77
20
Dla mnie to skandal, że Messi nie wyleciał z boiska. Przecież to jest ewidentna... » Czytaj dalej
34 odpowiedzi
Borneo
0
Polska podpisala umowy o bezpieczęństwie z Anglią , Francją teraz z Niemcami.Rosja była... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
norbi77
9
I niech mi nikt nie wali głupot, że gwiazdy nie mają "immunitetów". Ilu zawodników "bez... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1443 Culés
3
Zaczęli już to budować w mieście Neom. Bardzo mnie ciekawi ostateczny efekt, odkładając na bok całą hipokryzję Arabii, oraz ich moralność, a w zasadzie jej brak.
2
@macio_944 jeden z głupszych projektów, jeżeli chodzi o urbanistykę. Budowanie w jednej linii jest kompletnie bez sensu, bo dystanse są dłuższe, przez co przemieszczanie będzie średnio sprawne. Dodatkowo lokalizacja też taka se po środku niczego i w sumie też nie wiem dla kogo to miasto budują, bo raczej nie dla zwykłych mieszkańców. Mogli mądrzej zainwestować siano, a to trochę wygląda jak zabawa, a nie planowanie przyszłości po ropie naftowej.
0
@macio_944 jeszcze dwie kadencje Rafała i tak będzie wyglądała Warszawa
1
@macio_944 za nic bym w takim czymś nie zamieszkał xd