- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 802 Culés
Gorące dyskusje
norbi77
26
Dla mnie to skandal, że Messi nie wyleciał z boiska. Przecież to jest ewidentna... » Czytaj dalej
53 odpowiedzi
norbi77
11
I niech mi nikt nie wali głupot, że gwiazdy nie mają "immunitetów". Ilu zawodników "bez... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Borneo
0
Polska podpisala umowy o bezpieczęństwie z Anglią , Francją teraz z Niemcami.Rosja była... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 802 Culés
0
Przypomnienie skandalu w lidze bułgarskiej, gdzie fan drużyny Lewskiego został przyłapany w sektorze CSKA i rozebrany przez kibiców rywalizującej drużyny. Mężczyzna miał szpiegować i podsłuchiwać, gdzie po meczu udają się jego rywale, a potem poinformować swoich, aby ich zaatakowali.
Ochrona stadionu, zamiast pomóc ofierze odzyskać ubrania, to... wyprowadziła nagiego mężczyznę z trybun, prowadząc go bez majtek przez cały sektor do wyjścia. Przez tłum blokujący drogę zajęło to kilka minut!
3
@Criss18Barca nie popieram, ale nie rozumiem
0
@Criss18Barca Jak dla mnie, to dobra kara. Rób swoje, ryzyko jest Twoje. Jeśli go nie pobili, to najadł się jedynie wstydu. Z tego, co napisałeś, nie miał uczciwych zamiarów, więc wcale mi go nie szkoda. Gdyby jego misja się powiodła, na pewno wyszłoby gorzej.
0
@Dari0G Zastanawiam się co by było gdyby na jego miejscu była kobieta.
1
@Criss18Barca gengbeng
0
@Criss18Barca Albo dziecko. Albo osoba transpłciowa. Gdybać można ile się chce, natomiast fakty są, jakie są. Odnoszę się do nich :).