La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1567 Culés

0

jak wam sie widzi PSG? wczorajszy mecz pozbawił mnie optymizmu...

2

@RysiuBaza PSG grało dzisiaj jednak ;)

1

@RysiuBaza Ani PSG nie jest mocne ani my. Pytanie kto sfrajerzy, obawiam się, jednak będziemy kontynuować tradycje eurożenady. Plus taki, ze Kylian ostatnio nie jest w wybitnej formie, jeśli go wykluczymy to będziemy sie bic jak równy z równym

0

@RysiuBaza Widzialeś mecz? Widziałeś satatystyki? Marsylia caly czas cisnęła.

0

@RysiuBaza dobrze wracają zawodnicy po kontuzjach jak Ferran graliśmy sztbko sporo piłek z 1 piłeki 2 bramki nieuznane Roberta jedna w poprzeczkę.Moglo byc i 4:0 wynik trochę za niski.Minimum powinno byc 2:0.vardzo dobra obrona.Zespoł wypocznie psg gra 3 mecze bedą mogli potrenować dobrze ze jest ferran.moze wróci de jong będą wartosciowi ludzie na zmiany zespół nie siądzie.Gundogan odpocznie.trochę optymizmu jest

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?