La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1444 Culés

0

Erik Exposito wreszcie strzelił 15 bramkę w tym sezonie. W pierwszej rundzie myślałem, że korona króla strzelców dla niego to coś pewnego, a tutaj bardzo długo nie strzelał więc zaczęli się rywale do niego mocno zbliżać.

0

@Stinger_ Pytanie czy to jednorazowy wyskok czy też powrót do formy jesiennej.Jak Erik strzela,to Śląsk przeważnie nie przegrywa.

0

@FcPortoFan1999 Problem jest wtedy kiedy Exposito nie strzela więc wygląda na to, że Śląsk jest od niego uzależniony i w takim przypadku nie wiem czy to byłby dobry kandydat na mistrza Polski i późniejszą grę o Ligę Mistrzów choć samemu Exposito życzę tej korony króla strzelców.

0

@Stinger_ Erik,po tym sezonie najpewniej odejdzie.Rzadko królowie strzelców w takich klubach utrzymują się w kolejnym sezonie.

0

@FcPortoFan1999 Legia? Niczym Carlitos i Marc Gual?

0

@Stinger_ Dokładnie tak.I Oni tam zwykle gasną.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?