La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1430 Culés

konto usunięte

4

Schalke w katastrofalnej sytuacji. Jeśli klub z Gelsenkirchen nie utrzyma się w 2. Bundeslidze (mają 2 punkty przewagi nad strefą spadkową), istnieje ogromna szansa że nie otrzyma licencji na grę w 3. Lidze, a dalszy byt klubu będzie bardzo poważnie zagrożony.

1

@MesQueUnClub96 Ruch Chorzów/Polonia Warszawa i parę innych Polskich klubów,też za długo żyło sobie historią..

2

@MesQueUnClub96 wez nie strasz, Schalke to klub, ktory budzi pozytywne emocje, mimo iz niemiecki, ma w swojej historii polskie wątki. Mysle, ze i tak dadzą radecsie utrzymac

konto usunięte

0

@Lanosss no ale taka prawda. Dramatyczne zarządzanie klubem bardzo się na nich odbija

1

@Lanosss Thomas Hajto jak patrzy na sytuację Schalke to płacze..

1

@FcPortoFan1999 Waldoch tym bardziej, on tam chyba dalej pracuje?

1

@Lanosss Jako asystent w Schalke II

konto usunięte

0

@P33ck No tylko niekażdy z tych zawodników powinien zostać w Schalke, szczególnie mam na myśli Neuera, Sane i Ozila.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?