- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1357 Culés
Gorące dyskusje
Bykunn
1
@Kozinho. Dla mnie mega nieodpowiedzialne jest klepanie jęzorem przed mediami a przed prokuratorem... » Czytaj dalej
72 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1357 Culés
0
Oho zaczyna się sprzedawanie Frenkiego.
Gościu był naszym najlepszym zawodnikiem z pola w dwóch pierwszych sezonach Xaviego.
W tym sezonie do momentu pierwszej kontuzji też był najlepszy i jako nieliczny w każdym meczu trzymał poziom.
Po kontuzji forma mu znacznie spadła ale to też mogło być spowodowane graniem wszystkiego od deski do deski.
Sprzedamy go i z kim zostaniemy?
Z wiecznie połamanym Pedrim
Z Gavim który nie wiadomo jak będzie się prezentował po poważnej kontuzji
Ferminem który ma dużo wad.
Jedynie Gundo daje radę ale on też ma swój wiek.
4
@Roobo Zostaniemy z De Jongiem, który nic nie daje w defensywie. Nie ma ani jednej asysty w tym sezonie, jedyne co robi to zdobywa przestrzeń swoją szybkością i wycofuje do tyłu, o co wiele razy mieli pretensje koledzy z zespołu na boisku. Ja wiem, że to sympatyczny, spokojny chłopak ale żeby później nie było płaczu, że trzeba było go sprzedać jak były bardzo dobre oferty. On juz ma 27 lat i jest 5 lat u nas. Zagrał tylko w poprzednim sezonie na dobrym poziomie. Taki Rakitić dawał dużo więcej w defensywnie i ofensywnie, a kibice sprzedawali go co miesiąc. Fermin który jest od niego, bodajże 5 lat młodszy, daje dużo wiecej w pressingu, odbiera dużo więcej piłek, strzela, asystuje i tak naprawdę jest dzieciakiem, który dopiero zaczyna poważne granie w dorosłej piłce. Patrząc na kontrakt i cenę za De Jonga, on powinien być kluczowym zawodnikiem na boisku, a nie zapchaj dziurą. Ciągle szukacie wymówki, żeby go usprawiedliwić jak nie Messi, przeszkadzający mu w kreacji, to Busquets na jego pozycji. Teraz nie ma Leo i Busiego, to kontuzję i słabszy okres jest wymówką, czytam to od 5 lat i zastanawiam sie, jak można być tak zaślepionym w przeciętnym zawodniku na którego wydało sie fortunę i ma jeden z największych kontraktów w Lidze.