La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1430 Culés

4

Widać u Xaviego brak obycia z footballem na najwyższym poziomie. Trzeba było poczekać aż "dorośnie" w jakimś średniaku jak Xabi Alonso i patrząc na rezultaty dopiero podjąć decyzję o wrzuceniu na głęboką wodę.

1

@AlexDark00 na szczęście ma Lewandowskiego który był kluczowy w akcji na 1-0 dla Barcy

0

@mekston Tego, dzięki któremu musiał ogłosić odejście xD?

0

@AlexDark00 dzięki któremu, xddd

0

@mekston Zobacz jak grał od listopada do stycznia czyli ponad rok.

0

@AlexDark00 zobacz jak gotował na jesieni czy ile daje w roku 2024 nam

0

@mekston gotował to chyba siebie w mediach xd że Xavi musiał ogłosić odejście.

0

@AlexDark00 taak, bo Xavi ogłosił odejście przez Lewego

ładna odklejka xd

0

@mekston Między innymi. Graliśmy słabo, ten strzelał gola co 5 meczów to jak nie przez niego?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?