La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1566 Culés

1

W Anglii to tak nie za bardzo się broni

konto usunięte

2

@El Plutoninho dlatego śmieszy mnie gadanie że strzelanie goli tam to jakiś niesamowity wyczyn

0

@MesQueUnClub96 Boli cię ten Haaland XD

konto usunięte

0

@partymaker Przecież Haaland nie ma tu nic do rzeczy. Aguero i innym też się zawsze tak robiło propagandę

0

@MesQueUnClub96 Ale to jest oczywiste do czego nawiązujesz.
Mnie zawsze na przykład bawi twoje pieprzenie głupot.

0

@MesQueUnClub96 na pewno jedna z lepszych lig dla napastników. Z pewnością przyjaźniejsza dla napastników niz hiszpańska.

konto usunięte

0

@partymaker No właśnie zupełnie do tego nie nawiązuje, bo ogólnie jest taki mit o PL

konto usunięte

0

@El Plutoninho No ja się co do hiszpańskiej nie zgodzę. Dla mnie tak samo łatwa. Przecież to ile miejsca miał Bellingham w pierwszych miesiącach zakrawa o sabotaż.

0

@Khajio nie mowie ze każdy zespół jest dobry w tym aspekcie ale jednak w Hiszpanii spotkasz więcej zespołów które lubią się murować przeciwko silnym zespołom. Anglia jest bardziej nastawiona na otwarty styl gry.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?