La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1425 Culés

0

Strzelona bramka, niewykorzystane sytuacje, stracona bramka i remis. Kwintesencja Cracovii zawarta już w pierwszej połowie.
Historia tego sezonu nie wskazuje na to że miałoby być lepiej w tym meczu. Mam nadzieję że jeden z tych wielu strzałów z dystansu Widzewa nie wpadnie w końcu do bramki bo już bywało blisko. Biorąc pod uwagę tradycje pilnowania wyniku (nieważne czy remisu czy prowadzenia) od 60 minuty, Cracovia to przegra. Remis biorę w ciemno, ale przestaje w niego wierzyć

1

@jakub1906 A później na konferencji trener Jacek Zieliński będzie wkur*iony,tak jak na konfie po meczu w Kielcach.

0

@FcPortoFan1999 "proszę wybaczyć ale nie ćwiczyliśmy na treningach sytuacji w której mamy piłkę na trzecim metrze od bramki, nie strzelając z takiej pozycji to świadczy o poziomie" czy jakoś tak.
Rozbało mnie to :D

0

@jakub1906 Ostatnio trenerzy w Ekstraklasie,dostarczają takiego ciekawego kontentu :)

0

@FcPortoFan1999 z całym szacunkiem dla Jacka, powinno być szybkie papa. On już nie da rady nawet 6 punktów zrobić, a to sześć punktów nawet do końca sezonu by było zbawienne w tym momencie. Myślę że efekt nowej miotły ma większe szanse na 6 punktów, niż trener bez pomysłu. To 6 punktów z byle kim u steru jest ważniejsze niż planowanie przyszłego sezonu. Co innego mieć 2 miesiące na znalezienie trenera dziś, a co innego na 2 miesiące na szukanie trenera na przyszły sezon w pierwszej lidze. Niestety ale #JacekOut

0

@jakub1906 A kto miałby go zastąpić? Bo takie zwolnienie dla zwolnienia,nie jest najlepszym rozwiązaniem.

0

@FcPortoFan1999 mówiono o Niedźwiedziu czy Szulczku

0

@jakub1906 Szulczka nie odda Warta,a Niedźwiedź...jak pamiętam jego Widzew z początku tego sezonu to wyglądało kiepsko.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?