La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 630 Culés

1

Moim zdaniem dawno nie było tak zajebiste** losowania :D

1. My z psg. Wystarczy pokryć Mekambe- Kunde lub Araujo. I naprawdę walczymy jak równy z równym dodatkowy smaczek na linii Xavi- Luczo :D
2. Arsenal Bajer. Rewelacja zagra z Bajerem który wydaje wracać się do formy na dwoje babka wróżyła.
3. Real z City. Chyba najmocniejsza para mega że biali trafili na takiego rywala :D Jeżeli Pep nie będzie kombinować to im zleją tyłki, fajnie jakby do tego czasu zgubili punkty w lidze.. :D
4. Atleti z Borussią. Teoretycznie najsłabsza para i po naszej stronie autostrada do finału..
Przy odrobinie szczęścia znowu możemy zagrać w finale ligi mistrzów.. Rywal City, Real lub Bayern moim zdaniem ale by było :D

konto usunięte

6

@jedrek7000 Ta. Jak równy z równym. Jak my zbieramy bęcki od średniaków z La Liga. Tutaj to zawsze same skrajności.

2

@TheNekro94 A PSG gra koncertowo w lidze? Poza Mekambe Dembele Vitinhą tam są bardzo przeciętni zawodnicy..

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?