La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1723 Culés

0

A jak Atletico odpadnie to na 100% mamy uczestnictwo w tych nowych KMŚ?

0

@partymaker nie, nie mamy

1

@partymaker Półfinał trzeba zaliczyć i ileś spotkań wygrać.

0

@partymaker
Musielibyśmy zdobyć chyba 3 lub 4 pkt w półfinale.
Ostatnio Footroll to tłumaczył na YT.

0

@partymaker https://www.fotcalc.com/4-year-ranking 2 pkt za wygraną, 1 za remis i chyba 1 za kolejną fazę rozgrywek.

3

@norbi77 generalnie wszystko spieprzyła porażka z Antwerpią...trzeba było dać 1 skład i załatwić temat, a tak może się okazać, że przegraliśmy tam dziesiątki milionów euro...brawo Xavi ;)

0

@partymaker nie mamy a ile potrzebujemy dalej to zalezy czy Atleti sam mecz wygra / zremisuje itp

0

@Rewolucja123 Czyli żadnych 50 baniek nie będzie.

0

@Destroyer_of_Worlds
Antwerpia i Szachtar...to 4 pkt w plecy.

1

@norbi77 ten Szachtar można jeszcze wybaczyć, chociaż remis byłby lepszy. Ale Antwerpii nie, szczególnie pamiętając jakie braki straciliśmy.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?