La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 926 Culés

2

Można się spierać czy Polexit byłby dobry czy nie ale argumentu, że ludzie masowo zaczną sobie wyrabiać nowe obywatelstwa bo nie chce im się stać w kolejkach paszportowych to nie słyszałem jeszcze xD

konto usunięte

3

@Kgorecki2500 nie ma szans a wyjście z Unii, zdecydowana większość popiera członkostwo Polski w niej, bo brak realnych alternatyw.

0

@MESSIah16 Niby jeden losowy sondaż ale...


konto usunięte

3

@Kgorecki2500 duża różnica. Zresztą my nie jesteśmy Wielka Brytania, by sobie na to pozwolić teraz

0

@MESSIah16 Duża, nie duża. To poparcie u nas sięgało blisko nawet 90%. W sensie wiadomo, sondaż jakiś losowy ale tak w ramach ciekawostki warto mieć na uwadze...

0

@Kgorecki2500 wiesz jeśli to było robione teraz gdzie jest cała nagonka przez rolników na zielony ład to i tak się dziwię że tyle jest za UE. Jakby ten sondaż był robiony w innym czasie np przed tym całym cyrkiem to na pewno wynik za UE byłby wyższy.

1

@MESSIah16
Jak się zacznie zaciskać pętla klimatyczna to ten stosunek się szybko zmieni. Jak każdy będzie musiał modernizować domy/mieszkania itp. za gruby hajs, a przeż 100% dofinansowania nie będzie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?