- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1516 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Marcelinho99
4
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
tomaczo
1
@Bykunn a mnie bawi jak dzieci sie wypowiadaja na powazne tematy xd
76 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1516 Culés
1
Cieszy awans, ale jaki jest styl każdy widział. Przede wszystkim masa błędów indywidualnych. Wpuszczenie Romeu to jest kryminał. Gość już od dawna powinien być przyspawany do ławki. Co do poszczególnych zawodników, tak, wiem, że Fermin strzelił, tak, wiem że Gundo asysta drugiego stopnia przy golu Lewego. Niemniej, fermin kolejny mecz ma problemy z podstawowymi rzeczami jak przyjęcie piłki czy proste podanie, czasem przyspieszy, da się sfaulować ale od dłuższego czasu nie przekonuje. Do Gundo nie mam pretensji, chłop na tle fatalnej Barcelony w tym sezonie ( a szczególnie naszych pomocnikó) wyglada jak profesor, było pewne, że przyjdzie słabszy mecz. Dziś kompletnie nie dawał nic. Lewy, ok, bramka jest, co poza tym, to wyglądało jakby to był jego pierwszy i jedyny kontakt z piłka w tym meczu. Raphinia jak zwykle chaotycznie ale pchał to do przodu. Lamine, zabrakło szczęścia, ale gość jest niesamowity. Christensen równie dobrze mógłby skończyć z czerwoną. Obrona dzis więcej niż dobrze, może poza Cancelo, który gubił krycie, chociaż wiadomo, jakie on ma inklinacje. Nie rozumiem czemu wuefista tak się uwziął na Felixa, nie rozumiem czemu nie wpuścił Czigrinio za lewego już na początku drugiej połowy, to był idealny mecz pod niego. Napoli gra wysoko, trzeba grać z kontry. Niestety Lewy tego nie umie. Co do Roberto, ok, wypracował całą akcję bramkową, niestety zmiana Roberto + Romeu była nastawiona na bronienie wyniku, więc wiem, że po prostu Xavi przy tej zmianie mial znowu farta. W ćwierćfinale idealnie byłoby wylosować kogoś z pary Porto/Arsenal i BVB/PSV chociaż styl jaki mamy nie daje żadnej gwarancji pozytywnego wyniku. Wiadomym jest, że Bayern, City czy PSG nas puszczą z kwitkiem. Mega jestem ciekaw meczu z Interem(chociaż oni muszą wygrać z Atletico jeszcze). Oczywiście najmniej Real, bo w dwumeczu dostaniemy aż miło. Lepiej dostać 8 goli od Guardioli. Wracając do klu, Xavi nie jest trenerem na miarę Barcelony i dziś ponownie to udowodnił. kolejny mecz mógł zawalić, ponownie uratowaly go błędy sędziowskie czy indywidualności. Gra samej Barcelony nadal nie przekonuje i niestety w tym sezonie już nic się nie zmieni, bo Danzel utrzyma swój stołek.