La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1244 Culés

0

Ale wygryw, założyłem sobie tinderka (znowu hehe) przez kompa i mam lokalizacje krakowską mimo, że do krakowa mam 100km, a jakbym założył przez tel to by z mojego zadupia, także #profit.

17

@ranger3120 Gitara. Dzięki temu więcej kobit może Cię odrzucić :=]

1

@ranger3120 aż taka desperacja, by jechać stówkę?

2

@misterio faktycznie, godzinka drogi to desperacja :D

@Danny Gaucho a skąd wiesz, że ja ich nie będę ghostował? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

@ranger3120 weź, mnie już zaraz będzie łapać wqrwienie bo kumpel będzie bajerowal laske którą poznał w sklepie. Nie mam już sił na takie coś.

1

@ranger3120 a daj pan spokój 2h w dwie strony i 15 minut ;p

1

@misterio no niestety, większe miasto mam najbliżej 100km od siebie czyli kraków, mam jeszcze niedaleko tarnów ale to zadupie, przystanek między rzeszowem a krakowem

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?