- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1299 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
169
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
5
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1299 Culés
7
W sumie wczoraj w meczu Interu z Nashville, Inter byl bliski przegrywania nawet 0-3.
Przy wyniku 2-0 dla Nashville, Muyl miał setkę. Tutaj im się upiekło. Potem wiemy, że minimalny spalony przy sytuacji na 3-1 uratował ich po raz kolejny.
Ale potem Messi kolejny raz ratuje swoją drużynę.
Wczoraj jednak linia obrony bez Alby i Yedlina na razie na PO zastąpił Gressel - tutaj można mieć wątpliwości do szybkości Gressela - szczególnie jak Inter gra atakiem pozycyjnym, a kontry to coś z czym często będą mieć do czynienia.
Gary Smith, trener Nashville po meczu stwierdził, że trawa jest zielona: 'Lionel Messi is the BEST player that has EVER WALKED the planet'
@MesQueUnClub96 @Encore @PatrychoO @Lionel_Messi10 @AFA @escarabajo @Adran360 @Tollusiek @Lanosss
3
@mekston no wlasnie, Yedlin chyba jednak byl lepszym wyborem
3
@Lanosss problem że nikogo nie kupili, ale wczoraj bez dotychczasowych podstawowych boków obrony. Noah Allen to nie jest poziom Jordiego Alby, ale jako zmiennik ok. Ma 19 lat, więc wciąż się rozwija.
4
@Lanosss @mekston Na dniach dwa transfery mają być;-)
1
@Lionel_Messi10 kadra ogolnie jest szeroka, ale czy jakosciowa to chyba nie do konca. Oby transfery in i out byly trafne
2
@Lanosss Jak narazie to Barcelona ciągnie Miami ;D
1
@Lionel_Messi10 jasne tylko bez obrony to w kluczowych meczach z mocnymi rywalami bedzie problem, tak jak w finale us open cup. Callender jwst dobrym bramkarzem, ale to nie wystarczy i ustawienie z trzema srdokowymi slabo sie sprawdzilo do tej pory.
1
@Lanosss Oby tych dwoch wariacikow oglosili na tygodniu, wtedy mamy komplet i lecimy z tematem ;-)