- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1495 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
3
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
61 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
lucca87
2
@Batys W Turcji bylem tydzien temu a drugie letnie wakacje ostatni tydzien sierpnia polskie gory -... » Czytaj dalej
102 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1495 Culés
1
To już wiemy dlaczego Mentzen płakał.
4
@jacobFCB ten bruk w stronę policji to przypadkowo leciał co widać na ziemi..
1
@jacobFCB patrząc na ilość kostki brukowej wokół policjantów, dziwię się, że w ruch poszedł tylko gaz a nie gumowe kule.
0
@MarioVeB! nie zdążyli jeszcze odrzucić ;)
2
@Aragorn33 Też się dziwię. Do górników nimi strzelali. Dzięki za przypomnienie :D
0
@jacobFCB
No patrz a każdy taki protest ma coś takiego jak służby porządkowe które powinny wyłapać prowokatorów
Gdzie były?
Najlepszy był pewien neonazista drący jape do TV
Idę po tuskaxD
Jak się coś organizuje to się pilnuje
Kolejna kwestia jeśli widzi się takich gości jak Piotr Duda
Który 8 lat pierdziel w stołek i teraz stoi w pierwszej linii protestu
To jest aż groteska
2
@jacobFCB normalny środek przymusu bezpośredniego. Wystarczy go stosować, gdy są do tego podstawy, a tutaj były, sądząc po ilości kostki brukowej i innych rzeczy.
5
@MarioVeB! to pytanie jak wytłumaczyć to, że na marszach niepodległości za pisiorów nie było polewaczek z wodą, awantur i białych kasków wbijających w tłum.
Za Platformy to była norma. Pytanie jak będzie w tym roku xd
0
@jacobFCB
Za to na strajkach kobiet i KoD pały gaz i woda szły aż miło co?
Nacjonali mieli lać jak to nie ich wyborcy?
Nawet jak zdemolowali Empik nikomu nic nie zrobiono
Wybiórczo do tego pochodzisz
1
@Aragorn33 Pewnie, że normalny. Natomiast ciekawie był nadużywany za poprzednich rządów po.
0
@jacobFCB egzamin z historii dla Ciebie - podaj datę bitwy o empik.
4
@Aragorn33 ale o jakiej Ty skali mówisz.
W 2014 polewaczki lały wodą w tłum. Sam prawie oberwałem.
Potem co skrzyżowanie stał patrol i sprawdzali kto jest brudny z solanki a kto nie.
Wiadomo, że zawsze znajdzie się jakiś odłam odklejeńców w takim tłumie.
Ja szedłem z kolegą i pod koniec trasy polewaczka zaczęła lać w losowych ludzi stojących na błoniach.
0
@jacobFCB organizator odpowiada za osoby zgromadzone. Ty pamiętasz polewaczki. Ja pamiętam nagrania z czasów PO, gdzie widać było "wzorową" współpracę organizatorów (straż marszu) z tymi rzekomo nielicznymi odklejeńcami.
Wyglądało to w ten sposób, że straż marszu, trzymająca sznurek, podnosiła go jednocześnie do góry, z tłumu wybiegały zamaskowane osoby, które szarżowały na policję, rzucając racami, kamieniami i innymi rzeczami. Następnie, gdy policja ruszała do przodu, by te osoby wyłapać, to zamaskowani "odklejeńcy" cofali się z powrotem w tłum (oczywiście straż marszu ponownie podnosiła sznurek, żeby ich wpuścić).
Prawda jest taka, że liderzy marszu (Andruszkiewicz, Bąkiewicz i inni) dali się kupić PiSowi i dlatego to się uspokoiło przez większość czasu, ale sugerowanie, że za czasów PO to zła policja prowokowała niewinnych demonstrantów (oczywiście race i kamienie mieli przy sobie przypadkiem, wcale ich wcześniej nie przygotowywali) jest po prostu absurdalne.
1
@Aragorn33 Ja z kolei pamiętam również policjantów odzianych w szaliki kibicowskie, którzy wszczynali bójki. Przypadkiem leciało to nawet live na tvn24 bodajże. Wymskło im się.
Można tak gadać bez końca. Nie jestem wyborcą PiSu ani nie latam z narodowcami czy ONRem bić się z policją. Żeby nie przyszli zaraz fajnopolacy ze swoimi standardowymi tekstami.
Ot, czysta obserwacja.