La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 986 Culés

3

Jak dziś pamiętam pierwsze turnieje szkolne, podstawówkę, gimnazjum, liceum... a dzisiaj mijają 33 lata. Ale ten czas leci. Córka "za rogiem", przychodzi na świat w lipcu, niesamowite, jak bardzo życie ruszyło z kopyta odkąd człowiek zaczął pracować w pełni...

1

@szymonekk też to pamiętam. Poza gimnazjum, bo nie było. A teraz mój syn zaraz pisze maturę, a córka niewiele po nim.

Wszystkiego najlepszego.

Zobaczysz jak Ci przy dziecku czas przyspieszy.

1

@Safrani jeszcze bardziej?! Nie strasz... :D
Niestety zdaję sobie z tego sprawę. :)

0

@szymonekk mnie w tym roku stuknie równa 30ka, niecały miesiąc temu z żoną przeprowadziliśmy się do wybudowanego przez nas domu, a na dniach rodzi mi się pierwszy syn, też nie mogę w to uwierzyć ;)

0

@pikass14 A kilka lat temu człowiek głupi... choć może cały czas pozostał, tylko stał się trochę bardziej odpowiedzialnym. :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?