- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1502 Culés
Gorące dyskusje
Michael24
51
https://twitter.com/i/status/2081704566328828130Kiedy pomyślę, że już bardziej bezczelny ten... » Czytaj dalej
39 odpowiedzi
Jakchcesz
29
Kto wygra: Mourinho ze składem za 1,5 miliarda czy Hansi Flick który do roboty przyjeżdża... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Peciak
36
https://twitter.com/i/status/2081600862812610594 Wielokrotnie bywalem na tamtejszym SORze, ale z... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Kto powinien wygrać Złotą Piłkę 2026?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1502 Culés
43
Niech opryskany gazem Sławek nie zwiedzie was od faktu, że Real Madryt to najohydniejszy klub jaki istnieje w tym sporcie.
1
@Xpert77 nie tylko w tym sporcie
1
@LM10GOAT Prawda.
0
@Xpert77 slawek to by mogl wyjsc spod koldry , i monitorka za ktorym czuje sie mocny i zrobic cos se swojm umyslem, aby zaczal z powrotem trybic tak, jak powinien.