La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1739 Culés

konto usunięte

1

Gepard przed transferem do Barcelony zrobił wywiad z Oriolem Romeu. Właśnie teraz robi wywiad z Aleixem Garcią który pewnie też będzie naszym zawodnikiem aczkolwiek nie jestem przekonany czy jest nam aż tak potrzebny.


0

@Emhyr wg mnie, do De Jonga-Gaviego-Pedriego-Gundogana przyda się Defensywny pomocnik oraz środkowy.
Jest jeszcze Fermin.

konto usunięte

0

@Messibestplayerintheworld Aleix jest środkowym zobaczymy co wykombinują na pozycji pivota bo tam musi być jakiś defensywny kozak

0

@Emhyr Aleix Garcia to może być wielki nie wypał nie ważne gdzie trafi, wpasował sie idealnie w styl Girony, ale to nie koniecznie jak trafi do innego systemu to będzie grał tak samo dobrze.

0

@Emhyr teraz to każdy się przyda

0

@Emhyr Przy odejściu Oriola jest. I pokazuje to dobitnie nasza obecna sytuacja.

1

@takisobiektos On ma 27 lat :) . Nikt na nim pomocy nie będzie opierał. Oczekiwania też nie są duże. Chodzi 9 to se jest lepszy od Roberto czy Oriola w dystrybucji piłki i ma być zadaniowcem który podniesie realizację i da odpocząć kluczowym piłkarzom.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?