La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1549 Culés

6

Ja się nie spodziewałem, że Stoch będzie w czołówce tej klasyfikacji. Gdyby kadra była cały czas w formie to Stoch miałby szansę nawet na lidera lub wicelidera tej klasyfikacji.


0

@mordini123 Kraft na pierwszym. Płacz La Rambli za 3,2,1...

5

@mordini123 Potężna Austria ze Schlirenzauerem, Morgensternem, Loitzlem i Koflerem. Oni kosili te zwycięstwa hurtowo

5

@mordini123 Łącznie Polska w drużynowych konkursach Pucharu Świata była na podium 32 razy (nie licząc duetów). Aż 31 razy w składzie był wtedy Kamil Stoch. Jedynie w 2001 roku Kamil Stoch nie był w składzie. To też pokazuje, jak silnym punktem tej drużyny jest Kamil.

1

@NeroTFP1 Silna to jest cała drużyna a w szczególności wielka trójka. Gdyby był sam Stoch to za dużo by statystyka się nie poprawiła.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?