La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1831 Culés

1

Jutro Sting kończy karierę wrestlera, aktualnie jest mistrzem Tag Team AEW razem z Darbym Allinem. @Stinger_ @PatrychoO

1

@lucas/catalan Ten to w porównaniu do takich braci Hardy się nawet dobrze trzyma, zwłaszcza że starszy. Dobrze że nie będzie miał ostatniej walki z Flairem. Szkoda że Dablju go tak potraktowało

1

@lucas/catalan Sting vs Undertaker - że ta walka nigdy się nie odbyła.
A co do do WWE to też żałuję, że tak wyszło. Ogólnie szkoda, że Sting kończy karierę ale wieku się nie oszuka choć dalej trzyma się dobrze.

2

@Popitek12 Jeff to w ogóle dobry aparat jest :D
@Stinger_ Mieli okazję aby walkę Undertaker vs Sting zrobić na Wrestlemanii 31.
AEW bardzo ładnie poprowadzili Stinga do końca kariery. Fajnie że dostał jeszcze mistrzostwo z Allinem. Teraz ciekaw czy ten duet Sting & Allin obroni pasy z Young Buckasami. Znając ego współzałożycieli AEW to oni zostaną nowymi mistrzami.

1

@lucas/catalan za dużo walk Stinga w sumie nie widziałem, ale moją ulubioną jest ta z Triple H'em na Wrestlemanii, kiedy DX i NWO interweniowały.

1

@PatrychoO w TNA był też kozakiem.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?