La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 710 Culés

0

Kiedyś Michał Probierz,był dość ostry wobec dziennikarzy i co za tym idzie walił swoimi cytatami aż miło np. o Whisky.Wczorajszy wywiad ze Stanowskim trwał prawie 2 i pół godziny,a był nudny jak cholera i jakichś ciekawszych tematów nie było,choć Stano próbował,ale Selekcjoner Michał walił niczym na typowej konferencji prasowej...no może poza "Sasusolo" nie do poznania uspokoił się Pan Probierz,i ciekawe w sumie czemu.Czy to przez grę w Golfa,czy może przez depresję jaką przeszedł?

1

@FcPortoFan1999 myślę, że jako selekcjonerowi już mu nie wypada wyjeżdżać z jakimiś aferami, szczególnie w obliczu tego całego szamba, które jest w PZPN.

1

@VamosRakieta Bo patrząc na to jaki był przez lata i walił jak w bęben w dziennikarzy,to obecnie Pan Michał jest zupełnie inny niż był choćby za Jagiellonii i Cracovii.O wiele spokojniejszy facet niż ten wybuchowy trener z Ekstraklasy.

0

@FcPortoFan1999 zgadza się. Chociaż za wypowiedzi prosto z mostu o stanie polskiej piłki jeszcze za czasów trenerki w Ekstraklasie ma mój szacunek.

1

@VamosRakieta Teraz to raczej trudno przypuszczać aby uderzał tak w Polską piłkę.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?