La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1169 Culés

5

O północy rewanż ligi mistrzów CONCACAF pomiędzy Orlando City a Cavalry - kimkolwiek są. Niemniej, w ekipie z MLS debiutuje dzisiaj były supersnajper Atalanty - Kolumbijczyk Luis Muriel.

2

@escarabajo a w sobote o 22:30 Orlando gra z Miami Leo Messiego.

2

@escarabajo Orlando easy, tutaj sprawa wyjaśniona

1

@Lionel_Messi10 wszystko odnotowane;)
@mekston tak, sklad rezerwowy, ale niech sobie Muriel strzela:)

1

@Lionel_Messi10 Sunshine Clasico - derby rządzą się swoimi prawami

2

@escarabajo O fajnej godzince w koncu graja to mozna oglądać;-)

@mekston Dokładnie, oby dali kozak meczycho ;P

1

@Lionel_Messi10 dla Interu najważniejsze będą mecze z Nashville w marcu

Oczywiście teraz walczymy o Supporters Shield / miejsce w play off do walki o MLS Cup, natomiast to pierwsze to trudno powiedzieć, a miejsce w play off Inter powinien wywalczyć. Natomiast tutaj to już walka o być albo nie być.

1

@mekston Dokładnie, na papierze to mogą grać na wszystkich frontach a jak to będzie to boisko zweryfikuje xDD

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?