La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1062 Culés

2

Podsumowanie czolowki w ostatniej kolejce La Liga.

Ancelotti - wyrwane zwycięstwo nad tragiczna Sevilla , trochę siwych włosów przybyło, żółta kartka za....wiadomo jw dyskutowanie o decyzjach aribrta.
Ale zwyciestwo i pewna posada.

Michel - Wrócił na zwycieska ścieżkę, bo już czarne chmury się zbierały. Już kisiel w spodenkach był i oglądanie się za goniących. Ale pewne prowadzenie 1:0 i dobicie rywala grającego w 10 dało spokoj.

Xavi - Wielkie zwyciestwo i wielka gra. Goni lidera i ucieka goniącym rywalom. Ba nawet po takim zwycięstwie są głosy że zostanie do 2045...

Simeone - Do wyjeb....

Valverde - Do wyjeb....

Kolejne podsumowanie już za tydzień.

1

@PatrykBarca Ty pewnie chciałbys Patryku zeby Xavi został

0

@PatrykBarca Valverde to idealny trener pod Bilbao.

0

@FcPortoFan1999 Taki akurat żeby w lidze się o nic nie liczyć i raz na 5 lat wygrać PK.

0

@Encore Tak jak Ty Ten Haaga w United.

A tak serio. Jeżeli nie będzie półfinału CL i nie będziemy walczyli do samego końca zmniejszając dystans do lidera. To powinien odejść.

0

@PatrykBarca Kłopotem tego zespołu który nigdy nie zrobi większego przełomu jest polityka stawiania na zawodników ze swojego regionu i nikogo więcej.Tutaj nawet Klopp przy takiej polityce nic by nie wskórał.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?