La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1441 Culés

0

Pierwszy sezon "Halo" był fajny, ale drugi jest...z-a-j-e-b-i-s-t-y!

0

@norbi77 Muszę gdzieś to obejrzeć w końcu :P

0

@norbi77 gdzie oglądasz?

0

@prokofiew
Z torrentów ;-)

0

@prokofiew na skyshowtime jest.
@norbi77 oglądam aktualnie (jeszcze ostatniego odcinka z piątku nie wiedziałem), serial ok/dobry, ale żeby tak się zachwycać?
Dodam że nie grałem w grę tylko oceniam serial jako serial. Dla mnie takie 7 na 10.
I pierwszy sezon mi jakoś bardziej przypadł do gustu, w drugim narazie jakoś tak średnio się akcja rozgrywa. Chyba że coś zaczęło się dziać w tym 4 odcinku.

1

@norbi77 Dzięki Ci o miły człowieniu, że mi przypomniałeś o tym pięknym wynalazku. Bo chyba ostatnio oglądałem na ororo.tv ale tam po pierwszym sezonie blokuja możliwość oglądania bez wykupienia suba.

0

@Bobo25
Też nie grałem w grę, ale 2 sezon mi się bardziej podoba, bo jest...mroczniejszy i trzyma w napięciu, że zaraz coś się wydarzy :)
A najnowszy odcinek? Mega jak dla mnie, ale jestem na głodzie odnośnie takich klimatów. :)

0

@prokofiew
Tylko na tym jadę, bo inaczej musiałbym wykupić te wszystkie Netflixy, HBO, Disneye czy inne PrimeTv itd...a nie uśmiecha mi się to za bardzo.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?