- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1635 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
108
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Batys
13
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
29 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1635 Culés
1
Oby tylko drogi Papszuna i Legii się nie zeszły. Bardzo bym tego nie chciał.
Oczywiście szanuję i uwielbiam Marka i żadna jego decyzja tego nie zmieni, ale jednak wolałbym go widzieć gdzieś indziej :P
3
@bartas97 A dlaczego to nie chcesz Papszuna w Legii :) ?
1
@FcPortoFan1999 bo jest kibicem Rakowa.
0
@FcPortoFan1999
Bo jest świetnym fachowcem, nie chciałbym, żeby wzmocnił ligowego rywala :P
1
@bartas97 Póki co wszystko do tego zmierza.
2
@Arden Jestem w szoku :D @bartas97 Papszun w Legii,wydaje się odpowiednim trenerem na odpowiednim miejscu,ciekawe co zrobi jednak Pan Prezes Miodny,bo Pan Prezes przyzwyczaił że Lubi niespodziewane rozwiązania :)
4
@bartas97 Papszun przecież już ma podpisany kontrakt z dziesięcioma różnymi klubami z Europy + kilka reprezentacji
0
@Emhyr
Multitasking mu nie straszny
1
@bartas97 Pora wymienić jakieś kluby z którymi On nie był łączony.
0
@bartas97 Swoją drogą tym Papszunem się interesowało podobno tyle klubów. Kilka zespołów z innych lig grających w pucharach. A jedyna oferta jaka dostal to ekspert w tv :)
Skończy pewnie w jakiejś Cracovii...
@FcPortoFan1999
0
@PatrykBarca
Oferty myślę że były na pewno, ale myślę że on wymaga tego, żeby pozwolono mu być osobą mocno decyzyjną, mieć wpływ na transfery etc
0
@bartas97 Czyli Cracovia i rola trenera dyrektora jak kiedyś Probierz :)
0
@PatrykBarca Całkiem możliwe,bo trener Jacek Zieliński to nie ma w tym klubie jakiejś przesadnie mocnej pozycji.