La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1636 Culés

6

Nashville miażdży Mocę w LM Concacaf, wygrywa 3-0 na wyjeździe a z golami m.in ich najwieksze działa - czyli Muhrar i Sturridge.

Zatem 7 i 13 marca możemy szykować się na rewanżowe starcie za finał Leagues Cup.

Nashville - ekipa z Music City zmierzy się w 1/8 LM z Interem Miami.

Niełatwy dwumecz na start dla Interu Miami, a w razie wygranej ktoś z pary Cincinnati - Monterrey.

@Lionel_Messi10 @PatrychoO @AFA @Adran360 @escarabajo @Encore @MesQueUnClub96

3

@mekston prosze o oznaczanie w postach z Leo:)

3

@mekston się rozpędziłeś:) Sturridge to grał kiedyś w Liverpoolu, a ten to Surridge i też grał w Premier League ale w Nottingham:)
Za to Mukhtar to absolutny kozak w MLS. 3 pełne sezony i 3 razy double double.

4

@escarabajo wiem wiem, rano pisałem i potem już nie mogłem skorygowac. Przy Mulhtarze też literówka.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?