La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1605 Culés

11

Trent Alexander Arnold to wielki fan Leo ;-)



Gareth Bale były zawodnik Realu mówi że Leo jest najlepszy ;-)



@Pawel13sz @Coutinho007 @Kondziubarca @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @AFA @mekston @Tollusiek @Lanosss

konto usunięte

4

@Lionel_Messi10 Bale to akurat i za samym Realem pewnie nie przepada, a co dopiero za Ronaldo xD

1

@TheNekro94 mimo wszystko (co wcale nie jest pewne ze nie przepada bo kawał kariery tam spędził i zaliczyl duże wygrane) moglby ocenic sportowo Ronaldo jako numer 1. Nie zrobił tego.

0

@Lionel_Messi10 wielki fan? on tylko stwierdził fakty.

0

@Lionel_Messi10 Trent prawie idelnie gdyby nie ten Lewy z Benzemą.

0

@TheNekro94 Tu się nie zgodzę, spędził tam 9 lat czyli polowe swojej kariery i to on tworzyl tercet BBC z Ronaldo i Benzema, także wbił szpilke w strone Crisa.

@mekston Dokładnie.

@Arden Trent nawet w wywiadach mówił że Leo jest najlepszy w Historii, także jest wielkim fanem Leo a na tym filmiku stwierdził fakty że tak jest ;-)

@Kubsoleon Dla mnie git wybory, każdy wybór jego się da wybronić;-)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?