- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1582 Culés
Gorące dyskusje
KamQiX
84
Czerwona kartka za zasłanianie ust to najbardziej absurdalny przepis jaki wprowadzono w tym... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
Kgorecki2500
0
Kolejni nadają paczki InPostem:https://x.com/tvp_info/status/2068393694672179546
25 odpowiedzi
heniusss
40
Macie czasami tak, że czytacie czyjś post i zaczynacie pisać odpowiedź po czym myślicie “po... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1582 Culés
3
Mark Guggenheim - amerykański reżyser, pisarz komiksów, scenarzysta, odpowiedzialny za takie produkcje jak ''Arrow'', ''DC's Legends of Tommorow'', czy haniebny ''Green Lantern'' z Ryanem Reynoldsem. Poinformował on na twitterze, że rozmawiał z Brandonem Routhem (Znany z grania chociażby Superman'a w ''Superman Returns'' oraz Atom'a w Arrowversie) na temat sequelu Superman Returns w postaci serialu. Obaj panowie mają ponoć dużo ciekawych pomysłów.
Patrząc, że Warner Bros kończy ''Superman & Lois'' po 4 sezonie, byłbym chętny na taki serial. Chociaż w moich oczach Tyler Hoechlin raczej pozostanie najlepszym Supermanem w Live Action. Chyba, że serial z Brandonem byłby jeszcze lepszy niż serial Tyler'a, co będzie ciężkim zadaniem.
@Szreko @Pedri16Future @DragonxNF @xvcWinterSoldier
1
@HypeR za dużo Supermanów chyba, wolę jakieś oryginalniejsze produkcje.
0
@HypeR Jeśli faktycznie mają dobry pomysł na to i będzie to coś ciekawego. Coś przede wszystkim innego niż mieliśmy do tej pory. Jeśli natomiast ma to być jakości Arrowverse to ja dziękuję za taki serial. No i oczywiście wolałbym jak zawsze nową kreację Supermana a nie wracanie do czegoś co średnio się udało.