La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1049 Culés

konto usunięte

0



Zgodzicie się?

9

@MESSIah16 Tak. To, że był w opozycji do Putina nie czyni z niego dobrej osoby dla zachodu i Polski.

1

@MESSIah16 Szkoda człowieka po takich katorgach jakie musiał najpewniej tam znosić,ale z drugiej strony robienie z niego jakiegoś bohatera..

2

@FcPortoFan1999

Sam polecial do Moskwy,wiedzial co go tam czeka..

0

@derus Po tym otruciu,sam w zasadzie wziął ten granat do ręki.Gdyby pozostał w Niemczech czy nawet w Polsce,to by sobie żył..oczywiście służby FSB pewnie i tak by próbowały mu jakąś herbatkę wręczyć.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest: