La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1679 Culés

0

Skusiłam się na premierę Helldivers 2 mimo, że w poprzednią część gry nie grałam a o tej premierze dowiedziałam się dość późno. Przystępna cena 169 zł, możliwość grania w ekipie, ex Sony (dostępny też na PC). Jestem tak pozytywnie zaskoczona, że to jest hit. :D jakie tam są widoczki klimatyczne, samo strzelanie też jest przyjemne, friendly fire, możliwość rozbudowania statku kosmicznego. Takie połączenie The Division z Mass Effect. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona, nie wyobrażam sobie jednak grać w to solo. Polecanko mocne nie tylko dla fanów kosmosu ale też dla tych co lubią wyzwania typu souls, bo wysokie poziomy trudności potrafią dać w kość. :D no i najważniejsze, jest multiplatform, więc można zagrać z kolegami z PC. :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?