La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1129 Culés

0

Jeżeli Frenki chce wygrywac puchary, to mógłby się trochę poświęcić dla zespołu i dorzucić na Bernardo Silve.

0

@ToWinaSedziego Bernardo świetny zawodnik, ale jak już w kogoś inwestować takie pieniądze to klasowego dm’a. Ofensywnych pomocników w pierwszym zespole i La Masii nie brakuje. Inna sprawa, że najlepszy czas na transfer Bernardo już raczej minął i teraz lepiej skupić się na młodszych zawodnikach, którzy będą się mogli zgrywać z trzonem naszego zespołu oraz najlepszymi prospetkami, a nie Bernardo na kilka lat(szczególnie za te pieniądze).

konto usunięte

1

@ToWinaSedziego Przejdzie do potężnego United i puchary będą się sypać.

2

@ViscaelBarca2007 z tym Bernardo to nawiązanie do tego, że Xavi chciał go pozyskać. Brakujący puzel do sukcesu walca Xaviego.

1

@ToWinaSedziego tych brakujący puzli to jest chyba jednak więcej, a przynajmniej w oczach naszego trenera :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?