- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1430 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
65 odpowiedzi
Roobo
14
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
draxidox
8
jezu, jak dobrze, że ten człowiek nie został prezydentem polski.Piszą do niego sygnaliści jak... » Czytaj dalej
10 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1430 Culés
1
odnośnie jeszcze sędziowania, może Uefa (w porozumieniu z władzami lig) powinna zrobić mały eksperyment i na jakiś czas spowodować całkowitą wymianę sędziowską pomiędzy ligami, żeby np przez miesiąc sędziowie np hiszpańscy sędziowali mecze bundesligi i odwrotnie, niemieccy arbitrzy ligę hiszpańską.
Może to byłby pomysł na zmniejszenie zależności sędziów od klubów w rodzimych ligach i zdjęcie z nich presji i tej nagonki medialnej w swoich krajach. Może brak tych nacisków z różnych stron spowodowałby poprawę ich decyzyjności.
taki luźny pomysł.
0
@Bobo25 To byłby dobry pomysł,ale Tebas się nie zgodzi bo On by sobie w kolano strzelił taką decyzję.
0
@Bobo25 Ty poważny jesteś, a jak real wygra ligę bez karnych z tyłka i doliczonych 8-10 minut, gdy przegrywają?
0
@Bobo25 myślę że to dobry pomysł. Niech cały świat przekona się jak bardzo do dupy są hiszpańscy sędziowie
0
@Kinginiesta Niestety w innych krajach nie masz lepszych xD W Seria A nie mniejesze cyrki sie dzieją ostatnio bodajże 7 żółtych kartek i 2 czerwone dla sztabu do przerwy w meczu Milanu z Bolognia xd
2
@Bobo25
Fajny pomysł, ale niestety niemożliwy do wykonania
0
@takisobiektos ale właśnie zdjęcie z sędziów presji "własnego podwórka" presji ze strony krajowych mediów, presji ze strony samych klubów, ich prezesów czy trenerów może mogłoby pomóc w sędziowaniu.
Ta cała nagonka na sędziów czy to ze strony Realu czy też naszej (Laporta, Xavi) na pewno nie pomaga w ich pracy. Jak się pomylą na korzyść lub niekorzyść którejś z tej dwójki to potem są atakowani w mediach i w kolejnym meczu nawet podświadomie pewnie boją się podejmować jakieś decyzje (np nie odgwizdują jakiegoś karnego w kolejnym meczu przeciwko Realowi bo z tyłu głowy będą mieć że po derbach była nagonka na nich że gwiżdżą przeciwko Realowi) w obawie przed posądzeniem o stronniczość.