La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1031 Culés

0

Można mówić o warunkach ale prawda jest taka, że niestety Aleksander Zniszczoł nie dojechał na drugą serie.

W pierwszej serii nie mając żadnej presji Zniszczoł wszystko robi idealnie z teoretycznie mniejszym wiatrem pod narty (choć myślę, że przeliczniki jednak trochę zwariowały), a w drugiej? Spanikowany od początku, wszystko robi nie tak jak powinien mając tak dużą przewagą. Po tych skokach na 150 metr wiedziałem, że będzie ciężko ale nie myślałem, że Zniszczoł aż tyle straci, a stracił bardzo dużą przewagą z pierwszej serii i niestety miał tylko 19 notę drugiej serii nie przekraczającą 90 pkt (około 86 pkt). To mówi wszystko o tym skoku.

Forma Zniszczoła wydaje się bardzo dobra i nie jest powiedziane, że w tym sezonie jeszcze nie skończy na podium ale obawiam się, że będąc tak lotnym jak Olek mając taką skocznię, takie warunki i taką przewagę z pierwszej serii dwa razy ostatecznie nie dojeżdża mu głowa to nie wiem czy w tym sezonie będzie taka okazja by nawet nie tyle wygrać ale chociaż stanąć na podium.

W tym momencie Aleksander Zniszczoł to najlepszy Polak w klasyfikacji generalnej PŚ.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?