La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1145 Culés

0

Wiem ze to nie FootballMenager ale opcja dla mnie swietna to sprzedać Garcie Christensena Fatiego Romeu Roberto Desta Alonso i nie wykupywać Felixa. Wtedy można by było sprowadzic kogos ala Kimmich bo bez topowego grajka na tej pozycji bedzie ciezko walczyc o najwyzsze cele.
Drugiego bramkarz wyciągnąć ponownie z rezerw. Obronę pozostawić w skladzie Cancelo/Balde-Araujo/Martinez/Cubarsi-Kounde-Fort. Z Cancelo moze sie udac ponowne wypożyczenie. Atak Pozostawić w tym samym składzie poprzez naszą sytuacje finansową i liczyc eksplozję formy Yamala, Roque lub Guiu. Przy lepszych wiatrach zainwestowac w przebojowego lewego skrzydłowego z udanym dryblingiem. Felix czy Fati jak dla mnie na tą pozycje do odstawienie. Jedynie Rekin staje na wysokości zadania

3

@Cikaldinho10 Sprzedać Raphinhe i Ferrana kupić skrzydłowego z prawdziwego zdarzenia. Oboje nie dają nic na skrzydle. Ani jeden, ani drugi nie potrafi szarpnąć do przodu jak tego potrzebujemy, ograniczają się tylko do nudnego podawania piłki, lub bez sensownych wrzutek

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?