- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1140 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
86 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1140 Culés
0
Wiadomo kiedy Pep ma najbliższą konferencje? Bo chciałbym, żeby jak najszybciej powiedział że nie wróci, bo tak to z tyłu głowy będzie pojawiać się złudna nadzieja.
0
@BARCA1899Messi Pep mi nie wygląda to kogoś co by chciał zrobić 3 kroki w tył. Zobacz na jego wybory trenerskie po odejściu z Barcy.
1
@BARCA1899Messi prawdopodobnie jutro przed meczem z Burnley.
1
@BARCA1899Messi Laporty obowiązkiem jest próbować go namówić
0
@Faro Próbować może, ale większość się raczej domyśla z jakim skutkiem.
0
@bartekvisca Mi też, ale zawsze się wypowiadal, że Barca to jego klub, że dali mu wszystko i dużo nam zawdzięcza i jak będzie potrzeba, że musi wrócić to zrobi to, ale to raczej puste slowa dlatego mam nadzieję, że jak najszybciej rozwieje wszelkie wątpliwości.
0
@BARCA1899Messi Guardiola wracając do Barcy może stracić strasznie dużo. Legendarny trener wraca i np. nie wychodzi z grupy w LM. Wiesz co by o nim powiedzieli ?
0
@bartekvisca to jest niemożliwe, i Pep na pewno zna swoje możliwości
0
@bartekvisca To byłby jasny znak, że trzeba wymienić skład i, że mamy leniwa drużynę bez jakichkolwiek ambicji i perspektyw. A pomyśl w drugą stronę jakby mu się udało? To co wtedy
0
@BARCA1899Messi Było by rewelacyjnie ale zobrazuje Ci tak. Prezes Microsoftu nie odchodzi by zostać prezesem Poczty Polskiej ;)
0
@bartekvisca z drugiej strony w piłce klubowej osiągnął już praktycznie wszystko oprócz wyciągania swojego ukochanego klubu z potężnego gówna
0
@BARCA1899Messi Pep nigdzie nie powiedział, że jak będzie potrzeba to wróci.