La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1639 Culés

0

Pytam jeszcze raz. Bo wczoraj kiedy pytałem było już późno.

Pytanie. Ktoś używa Ubisoft Connect? Mam taki problem. Zainstalowałem to wczoraj i za Chiny się nie mogę zalogować non stop jest informacja "utracono połączenie". Konto nie jest nowe ale nie było używane kilka miesięcy.

https://ibb.co/XpPZKQN

0

@Kazragore A mogłeś się zalogować? Bo jak przez rok konto nie było używane to mogli usunąć.

0

@mordini123 Nie wiem czy to się liczy ale normalnie wpisuje login i hasło daję enter chwilę jakby próbuje wejść i wtedy to się pokazuje. Czyli techniczne nie zalogowałem się na konto.

Poza tym chyba nie mogą usunąć konta jak są tam gry za które zapłaciłem.

0

@Kazragore Kiedyś była głośna akcja, że usuwali konta przez rok nieobecności. A spróbuj zalogować się na przeglądarce do konta.

0

@mordini123 Na stronie Ubisoftu się normalnie zalogowało.

0

@Kazragore To problem z aplikacją. Spróbuj usunąć i zainstalować aplikację.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?