La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1059 Culés

0

kazdego dnia nalezy dziekowac Bogu ze takie panstwo sie skonczylo. i oby nigdy wiecej nie wrocilo. kazdy obywatel w panstwie rzadzonym przez ludzi ktorzy bez skrupolow wykorzystuja swoja wladze, prokurature i sady dla swojej prywaty jest na straconej pozycji.

https://www.onet.pl/informacje/okopress/prokurator-ziobry-udostepnil-objete-tajemnica-akta-sprawy-prawnikowi-patryka-jakiego/gprbscr,30bc1058

https://www.onet.pl/informacje/onetpoznan/burmistrz-szprotawy-miroslaw-gasik-niewinny-padlem-ofiara-cba/r5x7cz6,79cfc278

konto usunięte

9

@MOLESTA Codziennie się modlę za naszego nowego premiera. Kryształ.

4

@MOLESTA na szczęście w zamian przyszło państwo prawa, gdzie znajoma notariuszka klepie sobie setki stron aktów notarialnych w pół godziny, znajomy sędzia z Izby Pracy bierze
wniosek bezpośrednio od marszałka sejmu i wydaje orzeczenie w sprawie rozpoznaniem już przez inną właściwą Izbę, a instytucje publiczne bez żadnej podstawy prawnej są zajmowanie przez prywatne agencje ochroniarskie, po czym minister sprawiedliwości w wywiadzie przyznaje, że dopiero szukają podstaw prawnych po fakcie xD

0

@ProMILs kazde panstwo jest lepsze od panstwa gdzie prokurator generalny, lub szef CBA wykrozystujac swoja wladze probuje zniszczyc opozycje. dzien osttanich wyborow to najwieksze swieto od odzyskania niepodleglosci. Bo ten dzien to tez odbicie niepodleglosci Polski z rąk politycznych gansterow i warchołow.

0

@MOLESTA xD
Tymczasem aktualny prokurator generalny odwołuje sobie bez żadnej podstawy prokuratora krajowego i włamuje się siłą do jego gabinetu, a w międzyczasie zleca obławę na pałac prezydencki, gdzie ukrywają się uprzednio ułaskawieni jego przeciwnicy polityczni.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest: