- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 2008 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
137
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jade do pl w weekend I chciałam sobie odpocząć od 30 stopni a tu się okazuje ze pogoda będzie... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
macio_944
15
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
14 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 2008 Culés
1
Bilbao jest w gazie, do tego grają w swoim pucharze, no i San Manes. Niestety, ale w takiej formie byliśmy skazani na porażkę. Zmiany Xavi przeprowadził dobre, Fort więcej dał od Balde, tak samo na plus wpuszczenie Cubrasiego. Zmiana Roberta też wydaje się uzasadniona, no i Pedriego musiał zmienić, a nie mógł wpuścić Fermina. Jedynie mam zastrzeżenia, że nie wprowadził Roque.
0
@Pedri16Future nie no, ogólnie zajebiście. Super mecz
0
@Pedri16Future Lamine Yamal dwukrotnie miał piłkę po awans,takiej sytuacji jak ta druga po prostu się nie marnuje.
0
@clyde nie był super, ale nie był jakiś tragiczny, strzeliliśmy 2 bramki i mieliśmy 2 setki. Powinniśmy to wygrać, gdyby Yamal to wykorzystał. Bramki straciliśmy przez brak koncentracji, jak można było stracić gola w 1 minucie, w 4 minucie 2 połowy i pod koniec pierwszej połowy dogrywki? Oczywiście dogrywka była bardzo słaba w naszym wykonaniu, fizycznie wyglądaliśmy bardzo bardzo słabo.
0
@Pedri16Future a widziałeś ile bramek mógł Nam załadować Athletic przy odrobinie szczęścia?
0
@clyde niby tak, ale ja wiedziałem że jak ich wylosujemy to będzie bardzo ciężko, a tak naprawdę awansowalibyśmy i nikt nie narzekałby GDYBY Yamal strzelił. Wiem, gdybanie ale chcę ocenić chłodno Xaviego. Zobacz też ile młodych piłkarzy było na boisku, moim zdaniem Xavi robił co mógł aby wygrać te spotkanie, i bardziej winiłbym obrońców w jak głupi sposób stracili bramki.