La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 983 Culés

konto usunięte

6

Niestety ta sprawa z tym VARem zaraz ucichnie, nikt nie poniesie żadnych konsekwencji, nic się nie zmieni, a Madrycka telewizja nadal będzie naciskać na sędziów i drążyć temat Negreiry. Franco wciąż żywy. Szczerze mówiąc mam dosyć tego hiszpańskiego szamba, a sytuacja finansowa i sportowa naszego klubu nie pomaga. Jest źle i chyba jeszcze długo tak będzie.

0

@TheNekro94 wystarczy kilku panów odsunąć od meczy Barcy i RM. Gil Manzano, Hernandez i trzeci nazwiska nie pamiętam.

konto usunięte

1

@tbas I kto ma to zrobić? Przecież całej Lidze widocznie zależy, żeby Real wygrywał i nawet się z tym nie kryją. A reszta klubów siedzi cicho, a jak wyszła sprawa Negreiry to się zaczęły sypać oświadczenia od każdego, że sprawa musi zostać dogłębnie zbadana, a prezesi niektórych klubów przestali się pojawiać na Camp Nou.

0

@TheNekro94 nie wiem kto. Mówię że to by wystarczyło. Niestety to się nie wydarzy

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?