La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 837 Culés

0

Pierwszy raz oglądam dobrą walkę kobiet na KSW

0

@TR3YWAY A cóż to za walka?

0

@FcPortoFan1999 Królowa z kimś tam

0

@FcPortoFan1999 Ewelina Woźniak na jakąś Bułgarkę

0

@xvcWinterSoldier @TR3YWAY Aha,to nie znam niestety.

1

@FcPortoFan1999 Ona wcześniej w innej organizacji walczyła, chciała do UFC (bądź była) i przyszła do KSW. Dużo było głosów że mocna jest.

0

@xvcWinterSoldier Długo też się mówiło o Mamedzie Khalidovie w UFC ale nie pykło.

1

@FcPortoFan1999 Taa, szkoda że nie poszedł ale z drugiej strony KSW ma swoją legendę. Śmieszny to jest Narkun, który był jednym z lepszych a teraz bije się z niewiadomo kim i niewiadomo gdzie.

1

@xvcWinterSoldier Bije się w jakichś małych lokalnych galach których pewnie nikt nie ogląda..

0

@FcPortoFan1999 Racja :D

1

@xvcWinterSoldier Mógł być dalej gwiazdą KSW,a odszedł na własne życzenie nie wiadomo nawet po co..

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?