- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1823 Culés
Gorące dyskusje
Jakchcesz
20
Kto wygra: Mourinho ze składem za 1,5 miliarda czy Hansi Flick który do roboty przyjeżdża... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Peciak
23
https://twitter.com/i/status/2081600862812610594 Wielokrotnie bywalem na tamtejszym SORze, ale z... » Czytaj dalej
11 odpowiedzi
martusiaaaa
2
dobra moja przyjaciółka też jest za barca ( myślę że gdyby była za realem to nasza 8letnia... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Kto powinien wygrać Złotą Piłkę 2026?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1823 Culés
1
typowy nauczyciel od matematyki: w szkole przykład a i b na zadanie do domu e i f. Przecież oni się zapłaczą teraz jak będą musieli te trudne robić w szkole i wstać z biurka do tablicy żeby coś wytłumaczyć.
5
@cules100pro To dzieci się zapłaczą na klasówkach ;) Ja na miejscu nauczycieli bym wymagał ciągle tego samego poziomu, a jak ktoś nie daje rady - trudno, nie zdajesz.
2
@cules100pro przecież jak jest jakiś tłumok w klasie i będzie miał zrobić zadanie przy tablicy, nawet najprostsze to pół lekcji mija i kiedy zdążą zrobić pozostałe zadania? Na kolejnej lekcji? Wtedy ostatecznie nie wyrobią się z materiałem. I masz do wyboru albo wszyscy zrobią tylko to co najprostsze i przerobią podstawę programową albo zrobią też te trudniejsze, ale nie zdążą przerobić podstawy za dany rok.