La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1496 Culés

0

O Araujo co chwile jakies newsy ze ktos zainteresowany jak daja 120mln to dla mnie moze isc siało podobnie jak pedri bo on bedzie wiecej kontuzjowany niz beddzie grał... duzo wieksze oczekiwania bede miał wobec gaviego ktory wiem ze wroci po tej kontuzji a nawet wyobrazam sobie ze w lepszej wersji

konto usunięte

1

@DIPENSE ty też możesz iść śmiało...z tej strony.

0

@DIPENSE jestem pewien że Alemany wrzucił jakaś bombę i Araujo może odejść za 60-70baniek. Podpisał z nami dość dobry dla nas kontrakt, a jak znamy agentów to coś tu ugrali

0

@DIPENSE Sprzedać wszystkich ,kupić wszystkich.

0

@pioz123 wytrzyj nosek i glowa do gory

0

@jaras121 widze ze zyjesz w bance ze za moment przyjda tu wielkie gwiazdy pokroju halanda i innych tego typu to powiem ci ze pora wstac z nocnika... finanse sa w opłakanym stanie nie mamy pilkarzy ktorym chce sie grac w pilke trenera ktory potrafi trenowac i wydajemy na transfery fenarna czy raphini po prawie 60 mln to jest bardziej niz smieszne

konto usunięte

3

@DIPENSE nie muszę. Śmieszą mnie tacy jak ty, uważający się za fanów, wywalający Pedriego czy Araujo, bo łapią urazy. Tylko widzisz, urazy łapie też De Jong, Christensen czy Ter Stegen. Może wszystkich sprzedamy, spłacimy długi i rozwiążemy klub?

0

@DIPENSE Jak już tak ładnie napisałeś to teraz jak już ich sprzedasz to powiedz kto za nich? Człowieku tu nikt nie przyjdzie do puki będzie taki burdel,dlatego trzeba sprzedać rekina i rafę a nie ludzi którzy mogą się rozwinąć przy innym trenerze i sztabie. Neymar też poszedł za gruby hajs a resztę już widziałeś. A i nie stresuj się tak bo będziesz potrzebował ten nocnik

0

@jaras121 akurat rekin i rapha sa tak przyspawani ze wypełnia kontrakt i odejda za darmo tak to widze co sezon beda lepsza wersja siebie w sierpniu/wrzesniu a potem piach

0

@pioz123 a to z twojej sympatii maja grac w tym klubie ??? pilkarzy ocenia sie po wynikach i profesjonalnym podejsciu a nie wzgledach emocjonalnych

konto usunięte

0

@DIPENSE i dlatego dwóch najlepszych piłkarzy widzisz poza klubem? Gratuluję logiki.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?