- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1460 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
65 odpowiedzi
Roobo
14
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
draxidox
8
jezu, jak dobrze, że ten człowiek nie został prezydentem polski.Piszą do niego sygnaliści jak... » Czytaj dalej
10 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1460 Culés
6
1. Koniec ery, koniec projektu.
Puchary, piękny futbol za jaki pokochaliśmy Barcelonę.. W tamtych czasach taka Osasuna dostawała 3 do przerwy a do manity dobijaliśmy wychowankami.
2. Post Messi.
Tu chyba nie trzeba się rozwodzić. Messi z Barceloną na plecach bywały lepsze i gorsze momenty, Messi a później amigosi powoli schodzą ze sceny.
3. Schyłek.
Adama który pobiera minimalne wynagrodzenie, wielki Luuk, wychowankowie pokroju Minguezy nie grający na swoich pozycjach i nagle do głosu dochodzi alkoholik laporta z Xavim.
4. Nawet nie wiem jak to nazwać.
Ten po pijaku załatwił kasę Xaviemu na transfery. Mamy dużo mocniejszą kadrę niż w tamtym sezonie. Większość podstawowego składu to TOP 10 na swoich pozycjach.
Totalnie rozpieprzona drużyna.. Nie widać zalążka drużyny nie ma kręgosłupu. Może pora ustalić że szefem obrony jest Araujo albo Kunde a nie żonglować co mecz. De Jong robi za Busiego a Lewy i nowy brazol to jedyne 9 w klubie. Xavi to nie jest żaden trener. Być może jest dobry w taktykę w trójkąty kwadraty bardziej asystent ale kompletnie tego nie przekazuje na boisko. Nie ma pressingu zawodnicy grają nie na swoich pozycjach. Co do formy, hmm.. KAŻDY kto do nas trafia zalicza totalny zjazd to nie jest przypadek rozumiem jakby to były poszczególne jednostki które nie mają naszego słynnego dna. Lewy przyszedł maszyna, Gundo wiekowy ale prosto od Pepa i otwarcie krytykuje drużynę to mu się dostaje, Kunde dzik w obronie a dziś? Wczoraj Messi z kolegami miał na treningu solidniejsze interwały niż piłkarze w Barcelonie którzy stoją i klepią to rondo. Xavi zarządza piłkarzami jak debi* bo inaczej się nie da tego nazwać. W Fifie widzisz że zawodnik jest zmęczony to go zmieniasz a Xavi wyciska każdego do końca jak pomarańcza aż się nie połamie. Lewy szuka formy pół sezonu, Balde wraca po kontuzji gra na poziomie drugiej ligi, Pedri sił na 30 minut pewnie zaraz znowu kontuzja.. Ci na których można liczyć są ciągle w szpitalu albo cieniem na boisku.. Przecież możemy wystawić dwie różne linie ataku rotować( Xavi chyba nie zna tego słowa) i to są naprawdę zawodnicy z jakością.. Kolejny czynnik nietrafione transfery, jakiś chłop z dup* za 55 baniek który myśli że jest rekinem jeszcze droższy Raphinia który nigdy w życiu nie przedryblował zawodnika.. Wybory, kolega Roberto zamiast Fermina ciągłe mieszanie 442 433 zaraz znowu gra bez skrzydłowych albo Araujo na prawym skrzydle robiący wrzutki XD Gdzie ta szkółka? Jakieś nowe twarze aktualnie nie ma żadnego PO.
Wstyd że Xavi nie podał się dzisiaj do dymisji. Naprawdę szkoda marnować czasu na oglądanie bo to nie sprawia frajdy jak kiedyś fajnie że są momenty że Lewy strzela i tyle( wierni po porażce ble ble).
Chodzi o to że jest totalny rozpierdo*
Na drużynę składa się wiele czynników a u nas to wszystko leży. Tu tak wiele rzeczy jest do poprawy..