La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 963 Culés

8



Pomoglibyście, a nie szydzicie. Trzeba ich uwolnic jednak, kobitka pieca nie umie ustawić :D Niewinni

14

@tbas xDDD Nie ma to jak na oczach milionów ludzi mówić, że nie umiesz przekręcić gałki w prawą stronę

27

@tbas To niech go chociaż na chwilę wypuszczą, żeby ten piec ustawił cholewka. Na wiosnę przyjedzie zgasić.

19

@tbas Plują w twarz rodzinom prawdziwych więźniów politycznych w krajach takich jak Białoruś czy Iran robiąc taki cyrk z całego konceptu.

konto usunięte

3

@tbas
A my tu czasem myślimy czy rodzinom polityków nie jest za nich wstyd.

Jak ma byc im wstyd skoro oni gdyby mieli pole do wypowiedzi dla szerszego grona robiliby to właśnie w taki sposób xD

2

@RoberDzik ona z siebie robi pośmiewisko...ale ciekawi mnie jaki masz piec do c.o., że się przekręca gałki? Chyba, że grzejesz piekarnikiem... =]

1

@MesQueUnClub_87 a kto do pieca dorzuci? To trzeba przepustki robić

1

@Transu96 Taki bamber to pewnie ma piec gazowy.

1

@MesQueUnClub_87 On ma pewnie pana który przychodzi i ogarnia wszystko w koło domu. Dlatego teraz potrzebna ta zrzutka no bo z czego mu zapłacić

0

@MesQueUnClub_87 No już jednak trochę posiedział to jakaś przepustka się należy

0

@MesQueUnClub_87 pewnie rosyjski

1

@tbas I to jest misja dla Jarosława. Przyjedzie ogrzeje....I ten tego.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest: