La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 958 Culés

1

David Goggins: How to Build Immense Inner Strength

Kto obejrzał już ten wywiad? Podobał Wam się co sądzicie?

0

@matirix20 czytałem jego książkę. Mnie jakoś nie przekonał, tzn. Robił coś niesamowitego, ale moim zdaniem stary tak mu zjebał za dzieciaka psyche, że on miał jakąś chorobę psychiczną w której kochał ból. Nic normalnego to nie było co ten chłop robił. Ale granice wytrzymałości jeb. Przeskoczył do poziomu nieosiagalnego dla zwykłego zjadacza chleba.
PS. Wywiadu nie widziałem

0

@tbas Polecam wywiad, jest to pierwszy jego wywiad od wielu lat. Ostatni raz był u Joe Rogana. Andrew Huberman trochę inaczej podszedł do tematu i różne kwestie porusza. Książki jeszcze nie przeczytałem ale mam w planach. Ale jest psychopatą nie ma co do tego wątpliwości :)

0

@matirix20 na pewno warto przeczytać. Juz po pierwszym rozdziale będziesz wiedział dlaczego potrafił robić tak niemożliwe rzeczy oraz czemu był tak twardy. Ogólnie chore mocno dzieciństwo.

2

@tbas moim zdaniem ból i ekstremalny wysiłek sprawiał, że myślał tylko o tym i pozwalało mu chociaż na moment odciąć się od przeszłośći aż w końcu stał się niezniszczalny psychicznie i fizycznie :D

0

@tbas Właśnie zastanawiałem się kiedyś czy faktycznie miał tak ciężkie dzieciństwo czy przesadzał ale przeczytam to się dowiem.

1

@K4tsuuu To jest trochę paradoks. Robić cały czas ciężkie i trudne rzeczy i człowiek jest twardszy. Ale z drugiej strony jak się ma jedno życie fajnie by było zaznać jednak trochję przyjemności. Goggins mówi że nawet nie pije kawy bo mu to niepotrzebne i bez tego przebiegnie 70 km. Dziwne że nie chce ani trochę poluzować i np w jakiś dzień po prostu nie biegać i po prostu w spokoju napić się np parę kaw albo coś innego.

0

@matirix20 dlatego wiesz, ja go nie kupuje, przez większość życia zero szczęścia, długi finansowe, rozwód, problemy zdrowotne, wieczny rezim co do treningu, czasu w trakcie dnia.

0

@tbas Jemu się przynajmniej opłacało bo jest multimilonerem :)

1

@matirix20 tym bardziej mając tak zniszczone kolana :D ja tam mega szanuje i jestem ciekaw jak taki nadludzki wysiłek wpłynie na jego zdrowie. Bo przecież teza "sport to zdrowie" średnio pasuje do zawodowych sportowców a co dopiero takiego świra. :)

1

@K4tsuuu no w książce jest, jemu już organizm kilka razy odmówił posłuszeństwa, lekarze nie wiedzieli co jest.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?