La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1522 Culés

konto usunięte

2

Oezil jednak nie spaprany madrycka propaganda

/photo/1

Komentarz usunięty

konto usunięte

3

@Rust_Cohle a ty znowu atencji szukasz?
to sie brokatem posyp

konto usunięte

2

@MarioVeB! Jak już szukasz tekstów, to przynajmniej używaj ich poprawnie. Nie tak używa się tego z brokatem

20

@MarioVeB! Dziwne żeby marzyły o superlidze jak nie ma jeszcze superligi. Jak powstanie i będzie z 10-15 lat to pogadamy.

konto usunięte

0

@Kazragore
oby nigdy nie powstała.
@MesQueUnClub96
do spania sio.

14

@MarioVeB! Oby powstała, byle UEFA straciła monopol.

konto usunięte

3

@MarioVeB! I tak i nie z tą Superligą. Ten program co pokazali jest fajny z dywizjami. LM i hymn to zawsze było coś ale problem w tym że UEFA jest pośrednikiem czegoś czego nie powinna być a zarabiają najwięcej

0

@MarioVeB! Wszystko zależy od tego jak by to działało. Ja nie wiem dokładnie jak oni to planują bo mnie to nie bardzo interesujące a jeszcze mniej dotyczy. Ale fifa i uefa mogłyby zdechnąć i bym nie płakał.
Jedyny kontakt z taką piłką mam jak oglądam to w tv. I czy będę oglądał lige mistrzów czy superlige nie będzie różnicy poza ewidetnym plusem na korzyść Superligi czyli brakiem meczów z dostarczycielami punktów.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?