La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1126 Culés

5

Mysle ze warto podać typ naszego najleszego typera @Rust_Cohle na mecz United vs AV
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-13925166#comment-13925169

konto usunięte

0

@Encore

No i byłem blisko xD

Ale pokazałeś jedno - że jesteś hipokryta i płaczesz o bycie atencyjnym robiąc jednocześnie to samo :D
Tyle mi wystarczy

konto usunięte

0

@Encore Enkor ty nawet nie zaczynaj dyskusji na temat United bo automatycznie jesteś na przegranej pozycji.

I dobrze o tym wiesz

0

@Rust_Cohle Nie no Rust typ był blisko to przyznam ale no Garnacho time

konto usunięte

0

@MesQueUnClub96
Enkor chyba został wycarrowany przez kolegów w fortnajcie i mu to odwagi dodało na La rambli xD

konto usunięte

1

@Rust_Cohle w ogóle czemu on gra w fortnite skoro jest 2023 xD

3

@MesQueUnClub96 A czemu mam nie grac skoro x mln ludzi gra XD

konto usunięte

1

@MesQueUnClub96
Bo to gra stworzona dla takich jak on xD
Pewnie biega w skórce banana po mapie

konto usunięte

0

@Encore No i problem jest z tymi x mln ludzi

0

@MesQueUnClub96 Czyli jest coś tobie nie pasuje to ktos ma tego nie robic?Gdzie tu logika dodi

konto usunięte

0

@Encore No to jest gra dla dzieci obecnie enkor

0

@MesQueUnClub96 Ale czemu niby bo są kolorowe skiny?xD

1

@Encore Bo Dodi tak powiedział xD Osobiście nie gram, ale nie każdy gra w co sobie chce xD

1

@takisobiektos Normalna gra zeby pograc ze znajomymi i rozni sie w sumie tylko wyglądem ze jest duzo roznych skinów jakis kolorowych i tyle xd

1

@Encore przecież @Rust_Cohle by nie trafil losowania lotto z wczoraj

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?