La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1854 Culés

1

Wpłynął wniosek do Krajowego Rejestru Sądowego o zmianę danych dot. rady nadzorczej i zarządu spółki TVP SA. Na barkach referendarza spoczywa teraz ogromna odpowiedzialność za podjęcie decyzji o wpisie lub odmowie wpisu.


1

@barcelonaLM Szkoda chłopa, nie ważne co zrobi, to poniesie tego konsekwencje.

1

@hayek Pytanie ile będzie trwać decyzja. W Warszawie mogą to być miesiące. Szkoda, bo dla dobra całej sprawy sytuacja powinna zostać rozstrzygnięta jak najszybciej przez sądy - i powinno na tym zależeć obu stronom sporu.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?